Mesaje Recente

#61
🔸️ Ajutor / Re: problema la war3ftul
Ultimul mesaj de WaBBaKyy - Dec 30, 2025, 08:43 PM
Salut daca ai sma se poate rezolva forte usor
#62
🔸️ Ajutor / problema la war3ftul
Ultimul mesaj de NoMeRcY^ - Dec 30, 2025, 01:18 PM
 imi arata reclama sepoate scapa de reclama din pluginul war3ft ma ajuta cine va rog frumos

#63
🔹️Cerere Admin / ( Model ) Cerere Admin
Ultimul mesaj de Ionutyac - Dec 28, 2025, 09:55 PM
Titlul cererii trebuie sa fie:
Cerere admin numele_tau

Nume/Prenume: ...
Varsta: ( ex : 30 ani )
Localitatea: (ex : București)
Nick:(numele cu care joci pe server)
Timp jucat pe server : (gametracker.com)
Experiența Admin : ( ex: 1 an )
Promovare:(Care este modul/modurile prin care vei promova serverul: donatii, boost, reclama, etc.)
Regulament:(ai citit Regulamentul Serverului): da/nu
Referrer:(de unde ai auzit de server)

IMPORTANT


Înainte de a trimite aceasta cerere citeste "Regulamentul Serverului".
- trebuie sa aveti minim 20 de ore jucate pe server pentru ca cererea sa fie aprobata.
- daca ati dat boost sau ati facut donatii, regula de mai sus nu trebuie respectata.

INFO!
- toate accesele necesita parola indiferent de tipul acestuia (nume, ip, steam_id)
- daca cererea a fost acceptata trimite Mesaj Privat administratorului cu parola pentru acces.
- inainte de a te conecta pe server scrie in consola: setinfo _pw parola


Atentie! Respecta modelul de intocmire a cererii ! Cererile care nu respecta acest model vor fi respinse.
#64
🔹️ Regulament / Regulament
Ultimul mesaj de Ionutyac - Dec 28, 2025, 09:44 PM

Regulament Jucatori


1. Nu aveti voie sa stati afk in baza (KICK);
2. Nu aveti voie sa folositi hack-uri/cfg-uri/script-uri pe server (BAN permanent)
3. Nu aveti voie sa folositi un limbaj trivial sau sa injurati pe server (GAG 5 minute)
4. Nu aveti voie sa faceti reclama la alt server/site/forum pe server (BAN 120 minute), apoi (BAN PERMANENT)
5. Nu aveti voie sa jigniti adminii, prima pedeapsa va fi (gag 30 minute), apoi (BAN 90 minute)
6. Retry-ul dupa gag se pedepseste cu (BAN 10 minute)
7. Cine ofera sau incearca sa ofere bunuri pe server, pentru alte bunuri din afara serverului va fi banat, iar daca are grad de admin sau VIP, acesta ii va fi suspendat fara discutii
8. Este interzis sa dati info in team chat (GAG 30 minute)
9. Nu aveti voie sa folositi u@ aiurea, u@ este strict pentru a anunta un posibil codat,in caz contrar (X1 WARN) apoi (BAN 30 minute)
10. Playerii cu STEAM ON nu sunt favorizati si sunt tratati ca orice alt player de pe server.
11. Jocul este FREE, in limita bunului simt (CT au voie rush, T au voie camp baza), fiecare echipa respectandu-si obiectivele. (T plant, CT defuse)


Regulament Admini
1. Abuzul de admin se pedepseste cu REMOVE sau DOWNGRADE.
2. Prioritatea principala a adminilor este de a supravegherea server-ul si de a preintampina posibilii codati.
3. Jucatorii ce contin un nume cu reclama/continut sexual/nume de comunitati s.a.m.d li se vor schimba numele in "CS-INDUNGI-com" si vor primi kick pentru a li se salva numele pus de catre admin.
4. Ban-List obligatoriu si banurile prezentate de fiecare data cand ai dat ban.
5. Activitate la cererile de admin/unban/upgrade, reclamatii admini, cu un Pro/Contra trebuie sa fie strict parerea ta si sa vii cu un argument solid.
6. Pentru a va anunta absenta/retragerea de pe server postati la categoria Absente/Retrageri dupa modelul dat acolo, ca sa aflam de ce sunteti inactivi, nu trimiteti pe o retea de socializare, frecventam zilnic forumul, [-1 / REMOVE].
7. La intrebarea "Ai citit regulamentul" vei raspunde cu: "o sa-l citesc".
8. Pentru cererea de admin link-ul catre orele tale este important pentru a verifica daca ai orele necesare.
9. Adminii ce vor sa debaneze un jucator trebuie sa aiba permisiunea unui admin superior pentru a debana un player
10. Adminii ce dau unban ilegal vor fi inlaturati (REMOVE)
11. Dupa ce ati facut o cerere admin/upgrade si ati fost acceptat/respins, o sa puteti face o noua cerere dupa 7 zile.
12. Adminii sunt obligati sa joace doar cu numele cu acces. Daca sunt prinsi sub alta identitate sunt pedepsiti (REMOVE).
13. Adminii sunt obligati sa-si tina parola secreta. "Imprumutarea" parolei altcuiva va duce automat la REMOVE.
14. Ban-urile permanente necesita o dovada evidenta si un motiv bine cladit.
15.Adminii care au un limbaj trivial sau injura vor fi pedepsiti cu (X1 Warn) sau (REMOVE).
16. Adminii care promoveaza alte servere vor primi REMOVE si BAN PERMANENT.
17. Adminii care executa comenzi pe alti admini vor fi sanctionati cu (DOWN/REMOVE).
18. Adminii nu sunt responsabili pentru scam intre playeri, insa daca un admin va da scam si aveti demo/video acesta va primi REMOVE.
19. La x3 warn-uri veti fi sactionati cu -1 sau chiar Remove in functie de gravitatea situatiei.
20. Daca ai ajuns pana aici, uita de Regula Nr. 7. Cuvantul cheie este "what?".
21. Adminii si Helperii care au avut inactivitate timp de o saptamana si nu au anuntat ca, nu pot intra pe server,se va lua masuri(DOWN/REMOVE)
22. Harta nu se schimba doar ca vor 3-5 jucatori.(WARN).
23. Harta se schimba doar daca este prea mica pentru numarul jucatorilor de pe server. In caz contrar, se va primi WARN sau -1. Depinde de gravitatea situatiei.
24. Dupa ce sunteti acceptati in functia de Admin, veti intra intr-o perioada de proba timp de o saptamana, iar dupa doua saptamani puteti sa va depuneti cererea pentru UpGrade. In caz ca cererea este respinsa, aveti dreptul la o noua cerere dupa o saptamana.

#65
🔸️ Publicitate Server / Hero.indungi.com
Ultimul mesaj de NoMeRcY^ - Dec 25, 2025, 10:25 PM
1. Dns Server :Hero.indungi.com
2. IP Server :5.83.43.177:27015
3. Sloturi :32
4. Mod Server :War3FT model mai nou
5. Forum / Website :www.indungi.com
6. Alte detalii :Admine free
#66
🔸️ Publicitate Server / Respawn.Indungi.Com
Ultimul mesaj de vio - Dec 25, 2025, 10:12 PM
1. Dns Server : Respawn.Indungi.Com
2. IP Server : 31.6.1.171:27015
3. Sloturi : 32
4. Mod Server : Respawn
5. Forum / Website : Dute catre server !
6. Alte detalii : Am ales sa deschid un server de tip RESPAWN, am zis sa fie acolo, momentan incar ma ocup de el, dar caut si personal, caut admini, jucatori, care sa facem atmosfera seara dupa munca! va astept cu drag, suntem si in cautare de staff, deci oricine e bine venit la un joc cat mai confortabil .
#67
🔸️ Mape Cs / Re: Pachet de 10 Harti DE_ (20...
Ultimul mesaj de NoMeRcY^ - Dec 25, 2025, 08:19 PM
Team anuntat doar
#68
🔸️ Mape Cs / Re: Pachet de 10 Harti DE_ (20...
Ultimul mesaj de Fondator - Dec 25, 2025, 08:17 PM
Lasa harțile care le dorești si o sa pun alte linkuri de descarcare , ai topicul de cereri maps
#69
🔸️ Mape Cs / Re: Pachet de 10 Harti DE_ (20...
Ultimul mesaj de NoMeRcY^ - Dec 25, 2025, 07:19 PM
nu merge sa downloadez nici o harta este care isexpirate lincurile si trebuie sa fac cont pe bani
#70
♻️ Cerere DNS & SUBFORUM / Re: Cerere DNS
Ultimul mesaj de Fondator - Dec 24, 2025, 02:01 PM
Cerere Aprobată , succes cu serverul