INDUNGI.COM - THE NEXT GENERATION

📌 PROIECTE INDUNGI 📌 => Counter Strike 1.6 ▪️ AMX MOD X => 🔸️ Ajutor => Subiect creat de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 01:18 PM

Titlu: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 01:18 PM
 imi arata reclama sepoate scapa de reclama din pluginul war3ft ma ajuta cine va rog frumos

(https://i.postimg.cc/FYRTkTh9/20251230-125029.jpg) (https://postimg.cc/FYRTkTh9)
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: WaBBaKyy din Dec 30, 2025, 08:43 PM
Salut daca ai sma se poate rezolva forte usor
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 09:19 PM
uite aici ii sm-aul
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: WaBBaKyy din Dec 30, 2025, 10:14 PM
new const WC3NAME[]      =   "text"
new const WC3AUTHOR[]           =   "text"
new const WC3VERSION[]           =   "3.0 RC13"
new const WC3DATE[]      =   __DATE__



sa imi zici ce texte vrei sa ati fac amxx
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 10:17 PM
numele meu si comunitate indungi poti sa adaugi ceva nou stii cutia aia dropitmes
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: WaBBaKyy din Dec 30, 2025, 10:54 PM
uite -sma- lam modificat nu til pot copila local
 e nevoie de include- necesare

daca le ai se poate compila usor

Succes
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 10:55 PM
Multumesc
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 11:02 PM
Nu merge

(https://i.postimg.cc/GtQ63hGJ/20251230-230115.jpg) (https://postimg.cc/ZvWwVmfC)
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: WaBBaKyy din Dec 30, 2025, 11:11 PM
Cauză

Îți lipsesc fișierele War3FT din scripting/include/

addons/amxmodx/scripting/include/war3ft/
 ├ constants.inl
 ├ defines.inl     ------verifica daca le ai ------
 ├ races.inl


din ce vad acolo lipseste cam multe
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Dec 30, 2025, 11:20 PM
Tiam dat scriptingul prin pm
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: vio din Ian 01, 2026, 07:21 PM
ai aici pluginu compliat  war3ft.amxx (https://limewire.com/d/v5IRz#h0Q7T1NfSF)  spune-mi daca intampini probleme
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: WaBBaKyy din Ian 01, 2026, 08:50 PM
salut ti-am lasat pm si fisierul aici
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Ian 01, 2026, 09:05 PM
Citat din: vio din Ian 01, 2026, 07:21 PMai aici pluginu compliat  war3ft.amxx (https://limewire.com/d/v5IRz#h0Q7T1NfSF)  spune-mi daca intampini probleme
nu functioneaza
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: vio din Ian 01, 2026, 11:44 PM
incearca sa compliezi aici  (https://amx.icegame.ro/)  sau  aici (https://amx.worldcs.ro/)   sau aici (https://www.amxmodx.org/webcompiler.cgi)
Titlu: Re: problema la war3ftul
Scris de: NoMeRcY^ din Ian 02, 2026, 02:04 PM
Multumesc pentru timpul acordat am rezolvat